Co powoduje suchość oczu, drętwienie kończyn, szum w uszach i podwyższony cholesterol?

Witam serdecznie Mam 20 lat Czego mogą byc to objawy : suchośc oczu,dziwne uczucie przy poruszaniu nimi(wrazenie naciągania) -łatwiejsze drętwienie konczyn -szum w uszach -lekkie skurcze (tez powieki -podwyzszony cholesterol(morfologia) senność,ospałośc,obojętność,wrazliwość -poranna ciężkość -sztywniejacy kark przy dlugim trzymaniu glowy pochylonej --wylew krwi w oku(po alkoholu) -krwawienie z dziąseł -opadajace rzęsy -cisnienie 90/60 tetno 80-110 , 2 lata temu 140/80 (przestałem palić)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego