Kobieta , 27 lat Po połogu zaczęłam mieć problemy z pęcherzem moczowym. Objawia się to uczuciem pełnego pęcherza po jego odróżnieniu, szczególnie dotkliwe przed snem i kiedy leżę, czasami pojawia się też uczucie spędzenia na zewnątrz cewki moczowej i przy pochwie. Lekarz rodzinny po badaniu moczu stwierdził infekcje i dał mi antybiotyk. Pomogło tylko na czas jego zażywania a potem uczucie w pęcherzu wróciło i doszło swędzenie. Minęło już ponad 2tygodnie od leczenia antybiotykiem a ja nie odczuwam ulgi. Pomocy.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania moczu – Badania moczu są jednymi z podstawowych badań laboratoryjnych, których wyniki umożliwiają wykrycie wielu chorób. Mocz może zawierać setki różnych substancji, które są efektem końcowym procesu przemiany materii.
  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: