Co powoduje swędzenie i wysypkę po porodzie?

Witam, nie mam pojęcia pod jakim tematem mam umieścić pytanie dotyczące mojego problemu dlatego postanowiłam napisać go tu. W skrócie: w styczniu na dzień przed porodem trafiłam do szpitala z podejrzeniem cholestazy, ponieważ wyszła mi potworna wysypka na brzuchu i łydkach - wykluczono. Towarzyszył temu potworny świąd. Mowili że to osutka ciążowa i po ciąży zniknie. Znikła ale po miesiącu. Świąd jednak pozostał na biuście. Po kolejnych dwóch miesiącach ponownie wysypało mnie ale na biuście i swę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć