Co powoduje swędzenie nóg podczas i po kąpieli?

Witam, od jakiegoś czasu mam problem ze swędzącymi nogami po i w czasie kąpieli. Nie wiem czym to jest spowodowane. Używam za każdym razem innych żeli ale to nie pomaga. Nie wiem co mam z tym zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna Diagnostyka w kierunku alergii. Proponuję sprawdzić skład poszczególnych preparatów i zobaczyć czy nie ma jakiegoś czynnika wspólnego