Co powoduje świąd w okolicy warg sromowych?

Witam. Mam 18 lat. Od pewnego czasu towarzyszą mi dziwne objawy, a mianowicie odczuwam świąd, zwłaszcza po kąpieli, w okolicach mniejszych warg sromowych.Te miejsca są znacznie podrażnione, szczypią przy oddawaniu moczu. Poza tym zauważyłam, że pojawia się brunatna wydzielina, w niewielkich ilościach. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, nawet zapachem. Przypomina krew miesiaczkową, mimo, że jestem w połowie cyklu. Poza tym nie towarzyszą mi żadne bóle ani inne objawy. Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie aby moc coś więcej powiedzieć proszę zgłosić się do lekarza ginekologa