Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje szorstka wysypka na karku?

Kiedyś stosowałem różne środki na łojotokowe zapalenie skóry głowy. Dermatolog kiedyś zalecił mi Nizoral, który nie pomagał wówczas. Teraz po 2 latach od tamtego czasu, zacząłem stosować nizoral. Wziąłem 2 razy w odstępie 3 dni (nadal mam objawy = tłusta skóra, lśniąca, nieświeża) i od wczoraj na karku wyszła mi wysypka. Jest to wysypka szorstka i jest rumień. Czy to może być od nizoralu? Zaprzestać stosowania czy udać się z tym lekarza? Proszę o pomoc, dziękuje.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 10 miesięcy temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety