Co powoduje szum w lewym uchu?

Witam, od tygodnia mam szum w lewym uchu do tego jest zatkane i słyszę pulsowanie. Ucho nie boli. Jest to ucho "wrażliwe", tzn. dwa lata temu miałam zapalenie przewodu słuchowego i ucho środkowego. Nigdy nie miałam takich szumów. O czym mogą świadczyć takie szumy? Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Do lekarza rodzinnego dopiero mogę się dostać na styczeń 2018.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana jest wizyta u laryngologa i ocena laryngologiczna ucha i występujących zmian,