Co powoduje tępy ból głowy i ciągłe pragnienie?

Witam! Od około dwóch tygodni ciągle boli mnie głowa, jest to ból raczej tępy, średnio nasilony ale powoduje dyskomfort, czuje ciągłe pieczenie w brzuchu, a po jedzeniu również ból, czasem uczucie "zaciskania się" jelit, jestem ciągle zmęczona i osłabiona, mam często zawroty głowy i zimne stopy oraz dłonie, a włosy bardzo mocno mi wypadają, poranny mocz jest mocno żółty i ma silny, duszący zapach, przez resztę dnia jest jasnożółty lub bezbarwny, ciągle odczuwam pragnienie. Co to może być?

Witam!
Badanie internistyczne, ciśnienie krwi i tętno, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, elektrolitów, mocznika, próby wątrobowe, TSH, EKG. Nie można także wykluczyć podłoża nerwicowego - wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.