Co powoduje ucisk i spięcie w łydce?

Witam od ponad tygodnia czuję dyskomfort, jakby ucisk i spiecie w lewej lydce czasem ból przebiega jeszcze od zewnetrznej części pod kolanem do połowy uda i przedniej części nogi koło piszczeli, kostki i podeszwy stopy. Nie widać zgrubien opuchlizny czy zaczerwienienia. Towarzyszą mi jakby lekkie podrygiwania miesnia łydki sporadycznie. Mialam usg dopplera które nie wykazało zmian w żyłach, czy To badanie wyklucza zakrzepice?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli usg Doppler wykluczyło zakrzepicę to konieczne jest poszukiwanie przyczynowy innych strukturach. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badanie będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że wskazana jest konsultacja ortopedy