Co powoduje uciski w gardle i uderzenia gorąca?

Witam, jestem 19 letnią studentką, od kilku lat dokuczają mi pewne objawy, niestety nie zdobyłam się na wizytę u specjalisty. Dokuczają mi m.in. uderzenia gorąca, szybkie zmiany nastroju, potliwość rąk i stóp (są zimne i się pocą), bardzo dużo jem, a zamiast przybywać na wadze, ważę tyle samo albo z czasem chudnę. Nie ma sposobu na to bym przytyła. Dodatkowo dość często mam dziwne uciski w gardle. Czy są to objawy jakiejś choroby? Pozdrawiam Anna

Witam!
Badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne, poziom hormonów płciowych, TSH i hormony tarczycy, ocena ginekologiczna. Jeżeli nie będzie większych odchyleń od normy wskazana konsultacja psychiatryczna. Moim zdaniem jest w tym duża podbudowa emocjonalna. Jeżeli w leczeniu psychoterapia da zbyt małe efekty, to należy dołączyć odpowiednie leki. Jedzeniem Pani łagodzi swój lęk i niepokój wewnętrzny (forma samoleczenia). Wszystkie objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe i trzeba je leczyć!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.