Co powoduje uczucie chwilowego zatrzymania serca

Od pewnego czasu mam problem z sercem. Tak jakby na chwile sie zatrzymywalo a potwm nadrabialo zalegle uderzenia. Czasem jest to jednorazowe ale tak mocne ze nogi sie pode mna uginaja. Sa zas takie tygodnie ze nic takiego nie odczuwam. Niestety ostatnio zauwazylam ze mam tak rowniez w czasie stosunku. Troche sie niepokoje. Czy to nerwica jakas? Czy powinnam isc do kardiologa?

Witam
Proponuję konsultacje u kardiologa, a jeśli badanie kardiologiczne nie wykaże żadnych medycznych zmian, wówczas proponuję skonsultować się z doświadczonym terapeutą , który pomoże rozkminować pojawiające się symptomy.
Pozdrawiam
Anna Szyda