Co powoduje uczucie ciągłego zmęczenia, znużenia i stany depresyjne?

Witam serdecznie jestem kobietą mam 41 lat od jakiegoś czasu źle się czuję, uczucie ciągłego zmęczenia, ospałość, znużenie ,brak apetytu,stany depresyjne .W badaniu krwi wszystko w normie ,poza wysokim poziomem żelaza 223 ,lekarz rodzinny zlecił powtórzenie badań i stwierdził że raczej wszystko ok ,bo pozostałe wyniki w normie .Czy mam się z tym zwrócić do specjalisty , czy tak poprostu to zostawić Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola poziomu żelaza oraz parametrów wątrobowych, jeśli będą w normie to raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam