Co powoduje uczucie ciepła przemieszczającego się po ciele?

Dzien dobry mam pytanie jestem alergiczka i także. Mam nerwice chodze na terapie od dwuch dni mam takie uczucie ciepla po ciele prady na szyi ciemnosc w oczach i uczycie jakby mi sie przelyk kurczyl odrazu mam wrazenie ze umieram u endykrynologa bylam tarczyczy niemam u gastrologa bylam pani doktor swierdzila depresje. Alergolog tak samo mi muwi na terapie. Chodze od 2 miesiecy ale za bardzo otworzyc sie nieumie prosilam bym o rade

Dzień dobry , musi dać Pani sobie czas. Bardzo dobrze że rozpoczęła Pani psychoterapię. Zapewne z czasem będzie się Pani uzewnętrzniam bardziej. Proszę nie wymagać od siebie już teraz otwartości. Terapia to proces, wszystko pojawia się z czasem. Jeżeli objawy nerwicowe nadal będą mocno doskwierały proszę pomyśleć o konsultacji u lekarza psychiatry. Często jest tak, że psychoterapia przynosi efekt u pacjentów nerwicowych dopiero gdy jest połączona z farmakoterapią, a o niej dycedyduje lekarz psychiatra.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Skoro po konsultacjach medycznych, lekarze zasugerowali Pani przede wszystkim podjęcie terapii, to
jest to optymalna dla Pani decyzja o wyleczenia objawów.

Proces terapeutyczny trwa i w trakcie uczestnictwa w nim, sukcesywnie będzie się Pani otwierać - a wszystko to w odpowiednim dla Pani czasie.

Proszę pozwalać sobie na to, w jakim tempie się Pani otwiera i pozostać dla siebie łagodną.

Życzę Panu tylko otwartości na terapię,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl