Co powoduje uczucie drętwienia z tyłu głowy?

Witam mam 33 lata od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie z tyłu głowy po prawej stronie. Jak przejadę palcem czy jak jestem u fryzjera i jeżdzi w tym miejscu maszynką to mam uczucie jakby mi pół lewej strony głowy drętwiało,jakby skóra na głowie drętwiała i prawa strona twarzy.Dziś u fryzjera jak mi jezdził z tyłu głowy maszynką to samo się działo i od ucha do brody pojawiła się jakby gęsia skórka która zaraz zniknęła i dziwne uczucie że zemdleję.Od czego to może być i czy to cos powaznego?

Wskazana konsultacja neurologiczna. Lekarz po zbadaniu zdecyduje o ew. konieczności wykonania badań neuroobrazowych, np. MR głowy.
Po wykluczeniu neurologicznej przyczyny objawów - obserwacja w kierunku zaburzeń nerwicowych.
Pozdrawiam.