Co powoduje uczucie duszności w klatce piersiowej?

Witam odnośnie mam taki problem gdyż odczuwam jakby uczucie ie duszności płytki oddech chociaż oddychamy przez nos. Nieukrywam że przeszkadza mi to podczas zasypianie. Jest tak że niby zasypiam a momentalnie mię coś budzi puls granicą w spoczynku to nie 60-95/7.ekg rok temu robione ok lekarz rodzinny twierdzi że wszystko jest ok. Dlaczego tak jest

Lek. Tomasz Budlewski

A jak ma sie do tego ciśnienie tętnicze? Być moze warto jest założyć holtera ekg aby okreslic występowanie Ew zmian