Co powoduje uczucie pełności w brzuchu?

Jestem dziewczyną, 17 lat Od pewnego czasu towarzyszy mi uciążliwe uczucie pełności w brzuchu. Nawet bez porannego posiłku brzuch wygląda jak balonik. Towarzyszy również ból brzucha po prawej stronie poruszający się jak wskazówki zegara oraz puste odbijanie, nudności, lekkie wzdęcia. Nie spożywam cukrów, pije wodę ewentualnie z cytryną. Staram się jeść zdrowe rzeczy(w dużej mierze owoce i warzywa), ale i tak nic nie ustępuje. Badania krwi, moczu oraz kału książkowe.

Witam!
Kontakt z dietetykiem, ustawi prawidłowe menu, zmniejszy skłonność do wzdęć, więcej ruchu na świeżym powietrzu.
Powodzenia
W. Łuczkowski.