Co powoduje uczucie przechodzącego przez nogę prądu?

Dobry wieczór. Od kilku dni mam uczucie przy klękaniu jakbym klękała jednym kolanem na kamyku, klocku taki dziwny prąd w kolanie mi przechodzi. Chodzę normalnie, ćwiczę tez normalnie tylko przy klękaniu takie dziwne uczucie. Możliwe ze faktycznie kleklam sobie na czymś i uszkodziłam coś? Czym można smarowac takie kolano.maścią chłodząca, wygrzewajaca? Czy przeciwbólowo przeciwzapalna cos pomorze?opaska elastyczna na kolano? Jadę za parę dni na ferie i nie chce ich spędzić w pokoju.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy objaw może wynikać z ucisku na nerw. Proponuje udac się do lekarza neurologa lub ortopedy. Po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć