Co powoduje uczucie przytykania w tchawicy po usunięciu trzeciego migdałka?

Witam. We wtorek mialam zabieg wyciecia 3 migdalka w znieczuleniu ogolnym dotchawicznym i jestem zaniepokojona tym, ze caly czas cos mi przy tchawicy fruwa i czasem zatyka doplyw powietrza przez co sie dusze. Wczoraj bylam juz mdlejaca i dopiero jak odchrzaknelam czego mi zabraniano w szpialu, odetkalam sobie dojscie powietrza. Dzisiaj robilo mi sie cos podobnego kilka razy i znow musialam to odkaszlnac. Boje sie ze sie udusze w koncu. Prosze niech mi jakis lekarz wyjasni co mi sie dzieje...

Witam!
Proszę pani, może mieć pani takie dolegliwości, najprawdopodobniej są to skrzepy w miejscu po usunięciu migdałka, ale jeżeli to bardzo utrudnia pani życie no to niestety trzeba zobaczyć w bezpośrednim badaniu laryngologicznym co się dzieje.
Pozdrawiam.