Co powoduje uczucie pustki w głowie?

Przez pół roku podczas przerwy po szkole średniej pracowałem w Polsce i czułem jakąś pustę emocjonalną, ciężko dokładnie to sprecyzować. Ale mimo rodziny przy sobie, pracy i znajomych jakoś to szło, a wszystkie tego typu myśli tłumaczyłem sobie brakiem rozwoju i staniem w miejscu. Jestem teraz na studiach w Uk i czuję się jeszcze gorzej, płacz, stres, objadanie się w najgorszych momentach. Problem jest chyba ze mną, a nie z miejscem, bo inni jakoś dają sobię radę, a ja nie potrafię. Wracam do Pl

W tej sytuacji warto podjąć konsultację z psychologiem, psychoterapeutą. Pomoże on zrozumieć i przepracować głębsze (np osobowościowe) przyczyny zaburzeń i objawów, a także poradzić sobie z nimi. Zmiana i poprawa jest możliwa, dlatego zachęcam do działania.