Co powoduje uczucie senności i utratę wagi?

Ciagle jestem senna, śpię po 10h, w autobusie podczas jazdy do szkoły tez śpię, a przychodząc ze szkoły,gdyby nie obowiązki, tez bym pewnie spała. Pije teraz dużo napojów energetyzujących i conajmniej 2 kawy dziennie, nic nie pomaga mi w pokonaniu senności. Chce dodać również ze palę czasem papierosy, jem dużo, choć nie tyje, wręcz przeciwnie, chudnę. Nie wiem jak poradzić sobie z sennością...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.