Co powoduje uczucie stresu w pracy?

łukasz mam 31 lat żone I 3 dzieci. Od 2012roku pracowalem w jednej firmie jako ochroniarz-konwojent w grupie interwencyjnej mozna powiedziec ze kochalem to prace ale non stop podkladali mi klody pod nogi bo bylem za sumienny I mnie zwolnili. Kolega alatwil mi prace jako ochroniarz w biedronce praca jest ok ale caly czas jakbym byl w lekkim stresie jak by cos nie odpowiafalo mi fakt ze zarobki nizsze I godziny pracy ze dzieci widze aby rano I wieczorem czemu tak sie dzieje prosze o porade

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji domniemam, że obecna praca nie spełnia Pana
potrzeb, nie czuje Pan satysfakcji oraz ważności? tego, co robi, a skoro tak, to znika motywacja, która nadaje sens temu, co się robi.

Myślę, że pomocna byłaby dla Pana zwyczajna rozmowa z Psychologiem, by mógł Pan przy wsparciu specjalisty dotrzeć do prawdziwego źródła Pana wątpliwości.

Serdeczności i powodzenia Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605