CO powoduje uczucie zmęczenia i senności?

Jestem ciągle zmęczona, senna, drażliwa, brak mi sił na podstawowe czynności życiowe, mam 41 lat, robiłam wyniki: insulina na czczo 2,7 po obciążeniu 75 g po 1h -23,3 po 2h - 17,8 glukoza na czczo 95, po 1 godz po obciążeniu 75 g - 91 po 2h- 89, poza tym TSH 0,437 FT4 - 1,16 cholesterol 191 FSH 38,75, co to oznacza, czuję się nie do życia, nawet ubrać się nie mam sił. Proszę o wskazówkę co robić, co mi jest?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki są w normie, może to niedobór witaminy D albo przesilenie wiosenne, może Pani spróbować preparatow witaminowych, zdrowej diety, suplementacji Wit D.
Pozdrawiam