Co powoduje uderzenia gorąca i zmęczenie?

czy umial by ktos mi pomoc w moich dolegliwosciach poniewaz mam 23lata jestem kobieta mam ciagle uderzenia goraca w kazdej sytuacji szybko sie mecze i przy tym dokuczaja mi te poty szczegolnie na twarzy pod pachami i na plecach w dodatku waze tylko 55kg na wzrost 170 i wcale biust nie rosnie mi i mam nadmierne owlosienie ktore bardzo mi dokucza juz nie wiem gdzie mam sie zglosic zeby ktos mi pomogl robilam badania rozne ale nic w nich nie wykazuje to skad te objawy u mnie sa :(

Dzień Dobry Pani,

Proszę skonsultować się z lekarzem endokrynologiem, który po wstępnym rozpoznaniu u Pani objawów podejmie decyzje diagnostyczne w ramach NFZ-tu ( wówczas o skierowanie, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu) lub prywatnie.

Zachęcam Panią również do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, do której Panią serdecznie zapraszam na Skype.

Z przesłaniem zdrowia i radości,
Irena mielnik-Madej
aneris@op.pl