Co powoduje utrzymujący się katar po zapaleniu oskrzeli?

Zapalenie oskrzeli mialam 2 miesiace temu nadal utrzymuje się katar który bardzo mi przeszkadza nasila sie rano i wieczorem alergikiem nie jestem. Czuję sie caly czas osłabiona laryngolog stwierdził ze nic mi nie jest lekarz rodzinny tez nie wie co moze byc. Wymaz z nosa i gardla ujemny . Skad ten katar i jak go leczyc pomocy???

Najprawdopodobniej poprawiam oglądać jedynie płukanie roztworem izotonicznym na przykład Sinus Rinse lub respimer oraz steryd donosowy miejscowo działający