Co powoduje wodniste stolce?

Witam, mam 18 lat i mam problemy ze stolcem, a mianowcie gdy ide sie wyproznic jest czasem nornalny a czasem wodnisty, ale gdy wydaje mi sie ze skonczylem nagle czuje ze jestem pełen i wyprozniam sie drugi raz. Podczas drugiego wyprozniania stolec jest lekki papkowaty i lekko piecze mnie zwieracz. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest dieta? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć