Co powoduje wrażenie guli w gardle?

Witam, od kilku dni mam problemy z oddychaniem. Mam wrażenie guli w gardle oraz problemy z polykaniem śliny. Ponadto od ponad 3 tygodni mam kaszel który nasila się po zapaleniu papierosa. Również mam ból na wysokości mostka oraz między łopatkami. Co może mi dolegac?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pana objawów może być wiele. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, zleci badania dodatkowe i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!