Co powoduje wybudzanie ze snu?

Witam, mam pewien problem od okolo miesiaca mam problem z utrzymaniem snu budze sie wczesnie rano 2,3 czasami 4 i nie moge znow zasnac chodze pol przytomna nawet jak spie do 4 ten sen nie daje mi odpoczynku chodze zmeczona mialam taki epizod 4 miesiace temu i trwalo to jakies dwa miesiace pozniej spalam normalnie i znow to samo nie wiem czy to nie depresja chodze placze nie chce nigdzie jechac sama newet jak jestem w sklepie z mezem to dziwnie sie czuje tak nieswojo od tygodnia biore depribon

Witam Panią
Istnieje wiele przyczyn bezsenności, zaburzeń snu.
Do najczęstszych należą stres, nerwice, lęki,
depresja itp.
Nie pisze Pani nic o sobie, więc trudno znaleźć przyczynę.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pani nie występują,
to długotrwały brak snu może doprowadzić do nerwicy,
stanów lękowych, nadciśnienia tętniczego
i wielu innych zaburzeń.
Mogą też pojawić się inne problemy zdrowotne.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Na podstawie Pani opisu trudno przez Internet postawić diagnozę, ponieważ objawy o jakich Pani pisze z jednej strony mogą wskazywać na rozwój depresji, z drugiej zaś na zaburzenia lękowe. W Pani przypadku niezbędna zatem jest bezpośrednia konsultacja u psychologa - psychoterapeuty. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji u specjalisty bądź do rozmowy ze mną. Konsultuję także przez Skype i telefon.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią,

niestety podaje Pani zbyt mało informacji by postawić diagnozę. Jest wiele możliwych przyczyn problemów ze snem, m.in. stres, zaburzenia lękowe czy depresja.
Zalecana jest konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam,

Klaudia Zasowska