Co powoduje wybudzanie ze snu i nadmierną potliwość?

Witam Od około 2 tygodni -mam trudności z zasypianiem -budze się w nocy do tego spocona Co to moze znaczyć?

Witam Panią Serdecznie,

Może to być drobna przyczyna, wymagająca osobistej wizyty.
Dlatego zachęcam Panią do wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie decyzje w kierunku diagnostycznym.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej

Dzień dobry!

Opisywany przez Panią objaw nie jest w żaden sposób specyficzny, nie wskazuje jednoznacznie na żadną konkretną chorobę. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Witam Panią. Opisany w poście problem może Pani poddać diagnozie na dwa sposoby. Pierwszy to zgłoszenie się do lekarza w celu wykonania niezbędnych badań. Czasem tego typu objawy to może być sygnał ze strony organizmu, że pojawił się jakiś problem zdrowotny. Drugi typ diagnozy to konsultacja u psychologa. To co Pani opisała może być również typowe dla reakcji na silny stres w Pani obecnym życiu i/lub wskazywać na silne doświadczenie w przeszłości o charakterze traumatycznym (to takie wydarzenie, którego się nie spodziewamy, wydarza się najczęściej nagle i powoduje uczucie przytłoczenia i przerażenia). Proszę nie czekać z konsultacją u specjalistów. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam,

opisane przez Panią objawy nie są swoiste. Wydaje się, że aby zorientować się co się Pani dzieje, konieczny byłby szerszy wywiad.
Zachęcam do konsultacji psychologicznej

pozdrawiam serdecznie
Urszula Sokalska-Goleń
psychoterapeuta
www.gabinetzmian.pl