Co powoduje wybudzanie ze snu i przyspieszony oddech?

Witam, mam taki problem ze czasami wybudzam sie ze snu mam przyspieszony oddech dziwne uczucie w głowie i wysokie ciśnienie robiłem wszelkie badania ekg, usg serca holter, różne badania krwi, tomograf głowy eeg, wszystko wychodzi dobrze. Jedynie mam przerośnięte migdałki do wycięcia. Chrapie w nocy, codziennie czuje sie niewyspany i bolą mnie oczy i szumi mi w głowie mam tez problemy z zatokami. Miałem tez usg jamy brzusznej tez Ok. Nie wiem Odo chodzi z tym ciśnieniem

Witam!
Najczęściej sprawy nerwicowe powodują nagłe budzenie się z uczuciem lęku i niepokoju wewnętrznego, często towarzyszą temu poty. Problemy z utrudnieniem oddychania także mogą powodować takie objawy. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Wykonają swoje badania testowe, ocenią poziom lęku, podatność na sugestię, rodzaj osobowości i zaproponują ich zdaniem najlepsze dla Pana rozwiązanie. Prawdopodobnie: psychoterapia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.