Co powoduje wyciek ropnej wydzieliny z pępka?

Parę miesięcy temu miałam wyciek z pępka który pobrudzil mi ubranie, przemywalam dezynfekowałam i spokój. Za dwa tyg to samo potem przedwczoraj z tym że w trakcie dezynfekcji na patyczku pojawiła sięsię świeża krew. Pępek mam głęboki dlatego używam patyczków higienicznych dodam że jestem osobą bardzo dbajaca o higienę osobistą.. Ale mam nadwagę bo przy wzroście 170 cm ważę 90 kg. Czy ma to jakiś związek z moją wagą czy może być coś innego Proszę o poradę

Witam. U dziecka można podobne objawy "mokrego pępka" wiązać z wrodzoną wadą - przetrwałego moczownika lub przetoki pępkowo - jelitowej. U dorosłego "sprawa" może mieć podtekst onkologiczny - trzeba pokazać się w przychodni.