Co powoduje zaburzenia miesiączkowania przy Hashimoto podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Mam 44 lata, choruje na hashimoto, z nadczynnosci przechodze w niedoczynnosc i odwrotnie.mam endometrioze i miesniaka. W trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych dlugo krwawilam ,zmiana tabletek i znow krwawienia. Niestety w polowie opakowania przerwalam i znow dlugo krwawie. Wizyte u swojego lekarza mam za trzy tygodnie. Prosze o odpowiedz czym to moze byc spowodowane. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyna są zaburzenia hormonalne proponuje udac się do lekarza ginekologa wcześniej