Co powoduje zaburzenia równowagi i ból ucha?

Mój dobry znajomy ma problem z uchem i nie słyszy na nie Ale to jeszcze nic nieraz ma straszliwe bóle teraz ma tak że ma zawroty głowy i nie może utrzymać równowagi prostu się załamał nie wiem co robić on mi mowi ze nic nie da się zrobic ze on musi byc sam przez to jak jest ze że ma ten problem z uchem bo on przez to nie może iść do pracy i normalnie nie może funkcjonować co mam robić?

Znajomy musi się zgłosić do lekarza i zdiagnozować problem laryngologiczny. Z tego co Pani opisuje wskazana jest też konsultacja psychiatryczna. Sama Pani nic nie zrobi poza zmobilizowaniem znajomego do diagnostyki i leczenia.