Co powoduje zaczerwienienie żołędzi?

Witam, od tygodnia mam problem z żołędziem a dokładniej chodzi o to iż na samym początku pojawiły się na nim czerwone kropki, następnie zaczął delikatnie swędzieć a po jakimś czasie skórka z żołędzia zaczęła schodzić. W internecie wyczytałem że warto stosować krem clotrimazolum tak też zrobiłem smarowałem żołędzia 2-3 razy dziennie po umyciu. Efekty są widoczne, plamki znikły swędzenie również zostało tylko to że skórka nadal delikatnie schodzi bądź się łuszczy można powiedzieć że tak jak po opalaniu. Mam wrażenie że są to kawałki skóry która była w jakiś sposób uszkodzona a teraz orgazm po prostu zamienia ją na nową. I pytanie czy trzeba coś z tym robić ? Ogólny wygląd penisa jak i żołędzia wrócił do normy tylko rano lub wieczorem pojawia się ta skórka a raczej naskórek.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć