Co powoduje zawroty głowy dwa dni po spożyciu alkoholu?

Witam od czego moze to zalezec ze po spozyciu alkoholu dwa dni po spozyciu mam zawroty glowy kolacze mi serce nie moge spac

Witam!
Należy się przebadać u lekarza pierwszego kontaktu, ciśnienie krwi. Podstawowe badania laboratoryjne, poziomy cukru, TSH, elektrolitów, kwasu moczowego. Przy ujemnych wynikach: badanie neurologiczne, RM głowy, EEG i w zależności od wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.