Co powoduje zawroty głowy i szybkie bicie serca przy lekkim wysiłku?
Witam od tygodnia mam zawroty głowy przy lekkim wysiłku szybkie bicie serca. Zaczęło się w nocy najpierw silne kręcenie się w głowie w prawa stronę później zimne poty przyspieszone bicie serca i rozwolnienie. Takie ataki miałam dwa. Oo dwóch dniach prócz zawrotów bardzo bolała głowa i silne zawroty miałam tk , ekg wszystko Ok. Ciśnienie mam Ok 110/100 na 90. Jak pochyłe się na dół głowa przestaje wirować daje do góry cały czas czuje wirowanie proszę o pomoc co to może być bo lekarze nie wiedza.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Leczenie chorób serca
Omdlenia, kołatanie serca, obrzęki, zasinienie skóry, ból w klatce piersiowej ? to mogą być objawy choroby serca. Jednym z powszechnie występujących schorzeń jest choroba wieńcowa. Prof. Janina Stępińska opowiada o farmakologii w przypadku jej wystąpienia, jako jednym z możliwych działań prowadzących do wyzdrowienia.
Witam.
Objawy opisane przez Panią mogą wystąpić w różnych sprawach i to nie tylko chorobowych (przemęczenie fizyczne lub psychiczne, napięcie emocjonalne, zła dieta i inne. Co do ciśnienie krwi: 110/100/90 - jakaś niska amplituda pomiędzy ciśnieniem skurczowym i rozkurczowym. Różnica nasilenia zawrotów i bólu głowy w trakcie pochylania głowy i jej prostowania może nasuwać zmiany dopływu krwi do mózgu - wskazane wykonanie przepływów w tętnicach szyjnych i kręgowych.
Z poważaniem
W. Łuczkowski