Co powoduje zawroty głowy, opuchnięcia i nadmierną potliwość?

Witam mam tyle objawów ze boje sie isc do lekarza ze powie ze hipohondryczka. Mam zapalenie organizmu (tak czuje). Wyniki norm (tarczyca,krew,wit D, bolerioza - nic nie ma) A glowa boli, wypadaja wlosy, poca sie rece, nogi jak z waty, opuchniecia, korzonki tydzien, zawroty glowy i jak cwicze (bo sie odchudzam catering 1300 waga 68 bmi w normie) to mną majta na wszystkie strony nie moge złapać równowagi. Jak pisze mgr to mnie boli wszystko, nie moge myslec. Co to moze byc? Stany lękowe bardzo mam

Witam Panią Serdecznie,

Bez osobistej wizyty lekarskiej się nie obędzie.

Sugerowałabym konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu u Pani symptomów, podejmie celowe decyzje w kierunku diagnostycznym.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej

Witam Panią
Jeżeli wyniki badań są w porządku, to opisane przez Panią objawy
mogą mieć podłoże emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Przyczyną Pani dolegliwości mogą być przeżywane emocje,
stres, nerwica...
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Warto skonsultować swoje problemy z lekarzem.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem
został prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować właściwą
metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną,
wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami ,
a także uporać się ze stanami lękowymi i pozostałymi dolegliwościami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl