Co powoduje zawroty głowy po wstaniu?

Witam. 1,5 miesiąca temu wystąpiły u mnie zawroty głowy - rano gdy otworzyłam oczy wszystko się kręciło. Dostałam od lekarza rodzinnego lek - Histigen. Zawroty powtórzyły się jeszcze 2 razy w odstępach 1-2 tygodni (ten sam schemat rano + przy schylaniu). Bardzo często jeszcze boli mnie głowa. Byłam u neurologa, a następnie u laryngologa, który wykonał Manewr Epley'a kilkakrotne i nie wywołało to zawrotów głowy... co robić dalej? Mam duży problem ze spaniem, bo boję się, że te zawroty powrócą.

Histigen należy stosować przez miesiąc jeśli zawroty powtarzają się oraz unikać nagłe ruchy głowy, przy utrzymywaniu się tych dolegliwości należy wykonać dalsze badania diagnostyczne, pozdrawiam.