Co powoduje zawroty głowy wzmagające nudności?

Dzień dobry mam taki problem ze kręci mi sie w głowie mam wrażenie ze całe pomieszczenie wiruje dookoła mnie co doprowadza mnie aż do wymiotów taki stan przychodzi nagle po czym mija i jakby nigdy nic dodam ze do tego czuje takie rozpieranie w głowie i uszach zdażyło mi sie to drugi raz czy powinnam sie udać z tym do lekarza z góry dziękuje za odpowiedz

Witam!
Lekarz POZ, zbada,skieruje na podstawowe badania laboratoryjne. Skierowanie do laryngologa i neurologa. Należy sprawę definitywnie wyjaśnić!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.