Co powoduje zmęczenie i brak koncentracji?

Witam, Od jakiegoś czasu czuje zmęczenie które objawia się brakiem koncentracji, zapominaniem oraz popołudniowym "drzewkami" trwającymi nawet do 3h. Nie ukrywam że zdarza mi się podjadać i zazwyczaj pojawia się ochota na słodycze. Brak mi motywacji do czego kolwiek. Wiele rzeczy planuje ale bez większej realizacji tych moich zamiarów. Czy taka ciągła senność może być objawem cukrzycy? Dodam, że w ubiegłym roku miałam usunięty pęcherzyk żółciowy a od 4lat przyjmuje leki hormonalne na PCOS.

Dzień dobry!

Warto skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej czy prowadzącym lekarzem ginekologiem, aby wykonać podstawowe badania i poszukiwać ewentualnych kierunków dalszej diagnostyki. Warto skonsultować się także z psychologiem i/ lub psychiatrą.

Pozdrawiam!