Co powoduje zmęczenie i jak interpretować wyniki badania krwi?

dzień dobry, chciałabym interpretację moich wyników. mam 27 lat ad dłuższego czasu jestem bardzo zmęczona i mogłabym przespać cały dzień, dlatego postanowiłam zrobić podstawowe padania płytki krwi -215 norma[150-400] rdw-sd 47,9 [36,4-46,3] rdw-cv 14,7 [11,7-14.4] pdw 17.9 [9,8-16.2] mpv 13 [9,4-12.5] p-lcr 50,4 [19,1-46,6] reszta wyników w normie. jedynie w badaniu ogólnym moczu -erytrocyty 25 eryt. nabłonki płaskie- liczne leukocyty- luzno zalegaja pasma sluzu-dosc liczne bakterie liczne.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcje dróg moczowych konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami badań . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego