Co powoduje zmęczenie i senność u 20-latki?

dzień dobry. chciałam się polecić co zrobić w tej sytuacji bo mam problem z tym że zasypiam na lekcjach. Ogólnie jak jestem w pomieszczeniu o dużej temperaturze to jestem zmęczona i po jakimś czasie też zasypiam .zdarza mi się to w szkole na lekcjach w autobusie( przeważnie kilka minut i sama się budze ,jadąc samochodem . zasypiam bardzo szybko,mam płytki sen . w nocy wstaję do toalety,na lekcjach wf po intensywnych cw. po ok 10 min.jestem zmęczona i po jakimś czasie zasypiam .Miałam robione badania podctawowe mocz,krew i ekg. wyniki zawsze mam bardzo dobre. jak i równiż na hormon tarczycy i cukrzyce,tarczycę. myślałam ze mam niedocukrzenie bo często spada mi cukier i spać mi się chce, pilęgnairka mi poleciła abym wzięła zjadła kostkę czekolady ale i tak to nic nie pomaga .po jakimś czasi i tak zasypiam.obecnie przyjmuje lucetam 800g ,ale i tak spać mi się chce lub zasypiam w miejscach publicznych przeważnie gdy siedze ale i nawet jak stoję to niekiedy zasypiam na stojąco.co by państwo polecili w tej sytuacji?

Ustabilizować swój tryb działania-chodzić spać o tych samych godzinach, w dzień mieć zaplanowany czas na regenerację (kilka w ciągu dnia-może być to drzemka, relaksacja itp). Być może Pani organizm jest przeciążony i sobie z tym nie radzi. Proponuję również konsultacje z psychologiem, który będzie mógł zaproponować konkretne metody zaradzcze po poznaniu większej ilości szczegółow. Pozdrawiam