Co powoduje zmianę na skórze i krostę?

Dzień dobry, miesiąc temu pojawila mi sie chrostka na ręce przed łokciem, bardzo mnie swedzialo mimo powstrzymywania się niestety rana sie rozrosła i pojawily sie takie kolejne 3 takie same rany jednak juz sie tak nie rozrosly. Czekajac az mi sie to lekko zagoi posmarowalam maścia "edelan" która pomogla, rany zniknely zostaly blizny jednak po niecalych 2 tygodniach na bliznie po duzej ranie znowu zaczęło mnie swedziec. Czy moze jakas podpowiedz co to moze byc? Jutro udaje sie do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego pi wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć