Co powoduje zmiany skórne w okolicy pachy?

Mam zmiany skórne w okolicach pachy. Pojawiają się cyklicznie. Pomimo stosowania antybiotyku powracają. Lekarz rodzinny stwierdził, że to kaszaki. Przy dotyku odczuwam ból a skóra w tym miejscu jest twarda. Czasami wypływa płyn o barwie najpierw białej a potem różnym. Co mi dolega?

Witam , nie jestem w stanie bez badania - na odległość W-wa-M-je powiedzieć co Pani dolega!!! Konieczna wizyta u chirurga!!! z.żurawski