Co powoduje żółty odcień skóry?

Witam mam 27lat jestem kobieta.Niestety w sierpniu dostałam zoltaczke mechaniczną miałam epcw robione i się odzolcilam po miesiącu został mi usunięty woreczek zolciowy ale okazało się się ze mam anemię miałam przetaczana krew i żelazo dostałam ... Niestety po 2tyg zrobiłam się znowu żółta :-( miałam bardzo wysokie wyniki przepuszczali że to autoomminologiczne zapalenie wątroby ale wyniki wyszły ujmę i lekarz konkretnie nie powiedział co mi jest a ja ciągle mam zmęczone i krwiste oczy i co najgorsze ciągle mi burczy w wątrobie tak jak by coś szczelalo czasem boli i przechodzi to burczenie na całe ciało przez to nie śpię w ogóle budzę się co 2lub 3godz też zauważyłam że nie mam takiego krążenia ręce mam blade i zimne oraZ nogi . Proszę o pomóc co mam robić bo się boję :-(

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne oznaczenie podstawowych badan z krwi i konieczna konsultacja hematologiczna. oraz gastroenterologiczna/hepatologiczna. a jak wygląda mocz? ciemny?