Co robić aby podczas stosunku utrzymać erekcję?

Witam. Moim problemem jest.. no właśnie. Mam prawie 18 lat i od roku uprawiam seks z moją dziewczyną. Często "bawimy się" ze sobą seksualnie, ale stosunek zdadza się nam średnio raz w miesiącu. Mimo, że znamy się i rozumiemy bardzo dobrze, to gdy mamy przystąpić do stosunku zaczynam się stresować że skończę za wcześnie a to przejmowani sie powoduje spadek erekcji.zdarzalo sie ze konczylem nawet po kilku ruchach. Co robić aby podczas stosunku utrzymac erekcję i nie kończyć seksu "przed czasem"?

Dzień dobry!

Zazwyczaj trudności takie jak niestabilna erekcja lub wytrysk przedwczesny naturalnie mijają z czasem, rosnącym doświadczeniem i regularnym współżyciem. Jeśli tak się nie dzieje, możliwe jest podjęcie innych metod i leczenia seksuologicznego.
Niestety, rzadkie i nieregularne współżycie mogą utrudniać zarówno samoistną poprawę sytuacji, jak i postawienie właściwej diagnozy czy podjęcie leczenia.

Pozdrawiam!