Co robić, by jak najszybciej schudnąć?

Witam. Ważę 64 kg, mam 172 cm wzrostu i jestem dziewczyną. Nie mam dużego brzucha, ale chciałabym, żeby był płaski. Od 6 dni ćwiczę aerobiczną 6 Weidera i skaczę na skakance. Czasami też biegam i jeżdzę rowerem. Co mam jeszcze robić, by jak najszybciej zrzucić parę kilogramów? Z jakiej diety korzystać? Dodam jeszcze, że mam 15 lat. Jem tylko śniadanie i obiad. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Witam

Twoje BMI wynosi 21,69 (między 50 a 75 centylem), co oznacza, iż Twoja masa ciała jest w normie.
Nie polecam Ci diety odchudzającej.
Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę - więcej się ruszaj.
Po 30 minutach od rozpoczęcia treningu zaczyna być spalana tkanka tłuszczowa.
Dwa posiłki to za mało - optymalna ilość to 4-5 w ciągu dnia.

Pozdrawiam