Co robić dalej, jeśli mam krwistą wydzielinę z piersi?

Witam, Proszę o pomoc. Od września 2017 roku pojawia mi się spontanicznie krwista wydzielina z piersi. W pierwszym badaniu USG nie wykryto zmian ogniskowych, węzły niepowiększone, ale zwiększony gruczoł tłuszczowy piersi. Dostałam kuracje antybiotykową, ale nic nie pomogło. Po miesiącu kolejne USG i nadal to samo. W lutym miałam znów USG i gruczoł wrócił do normalnych rozmiarów. Wydzielina ustąpiła na jakieś trzy miesiące od stycznia do końca marca, ale znów się pojawiła. To nie są duże ilości. Przez cały ten okres półroczny pojawiła się jakieś 5 razy. Pytanie brzmi: Co robić dalej? Dalsze badania? Dodam, że mam 25 lat. Nie mam dzieci. W rodzinie rak piersi występował od strony ojca.

Lek. Michał Lenard

W Pani przypadku zapewne konieczne będą regularne kontrole. Sugeruję skonsultowanie problemu z ginekologiem, który ustali dalsze postępowanie. Pozdrawiam!