Co robić, gdy dziecko nie chce pić mleka modyfikowanego?

Witam. Mam problem z synkiem ktory ma 5 miesiecy. Od okolo miesiąca nie chcę pić mleko z butli. Jedno karmienie trwa nawet 1,5 godziny a i tak zje to co mu wleci (nawet nie ssie mleka). Z dnia na dzien jest coraz gorzej, Problem pojawil sie dzien po szczepieniu. Myslalam ze to ząbkowanie jednak nie chce pic tylko mleka. Inne płynne produkty typu woda, sok pije z checią, Juz ręce mi opadają z bezradności. PO ukonczeniu 4 miesiąca wedle zaleceń pediatry zaczełam rozszerzać mu stopniowo dietę. obiadki, deserki, kaszki je z chęcią. Apetyt ma jednak mleko mu nie smakuje. Zmienilam na inne gdyż myslalam że chodzi o smak, jednak to tez nie pomogło. W nocy tez juz od kilku dni nie je. Kupki robi regularnie i na ogol jest spokojnym, wesołym dzieckiem. Prawidlowo przybiera na wadze, miesiąc temu ważył 7600 g., Co robić? Czy mogę zastąpić mleko innymi produktami? Jego jadłospis 6.30 kaszka z mlekiem 150ml 10 mleko okolo 90 ml ewentualnie delikatna kaszka 14 obiadek z mięskiem 16 deserek 19 mleko z dodatkiem kaszki okolo 170 ml

Proszę ciągle próbować podawać mm, można podawać dziecku kaszki - manną na mleku modyfikowanym, ew. gotowe kaszki z mlekiem modyfikowanym. Podstawą karmienia dziecka do ukończenia 1 rż jest mleko.