Co robić, gdy miesiączka nie pojawi się pomimo odklejenia plastra antykoncepcyjnego?

Witam, zaczęłam stosować plastry Evra stosowałam tak jak należy miesiączkę dostałam w niedziele wiec przykleiłam plaster i co kolejna niedziele wymieniałam aż doszło do tygodnia bez plastra. Plaster odkleiła w niedziele a miesiączka się nie pojawiła mina już 3 dzien. Nie wiem co robić. W ciągu stosowania plastrów uprawiałam seks bez zabezpieczenia i moi parter kończył we mnie, mam się obawiać ciąży. Pomocy ?!

Lek. Paweł Szadkowski

Minęły dopiero 3 dni, u niektórych kobiet krwawienie pojawia się po 4-5-6 dniach, nie stanowi to powodu do niepokoju.