Co robić, gdy włosy tak bardzo mi wypadają?

Witam, Około 8 miesięcy temu bardzo zaczeły mi wypadać włosy. Lekarze u których byłam zawsze mówili ze to od stresu. Po około 3 miesiącach zrobiłam badania hormonalne i okazało się, że mam za mały poziom progesteronu. Tabletki bralam około pół roku i niestety nic nie pomogło i jest ciągle jeszcze gorzej :( Włosów po prawej stronie mam duzo więcej niż po lewej stronie ( tam prawie ich nie ma...) Nie wiem juz gdzie szukać pomocy :((( Chcę jeszcze dodać ze około miesiąc temu robilam badania hormonalne i tarczyce i okazało się, że mam następujace wyniki : SHGB = 32.64nmol/l (kobiety 20-49 lat 32.4 - 128 norma) Androstedion = 5.98 (norma 0.30 - 3.30) DHEA-S = 431.80 (norma 148 - 407) Reszta badań jak insulina i tarczyca są w normie. Lekarz powiedział ze wyniki są okej i przepisał mi szampon odzywke i mgiełke z pharmaceris oraz tabletki Keraboine Booster. NIC MI NIE POMAGA :( Proszę o jakąkolwiek radę!

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest wizyta u endokrynologa i ustalenie dalszej diagnostyki.